ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Białoruś zwiększy potencjał gotowości do reagowania na usterki jądrowe
20.04.2017r. 11:18

Jak napisał BiznesAlert.pl, naczelnik Głównego Zarządu Państwowego Systemu Zapobiegania i Likwidacji Skutków Sytuacji Nadzwyczajnych oraz Obrony Cywilnej w białoruskim Ministerstwie Sytuacji Nadzwyczajnych Leonid Dedul poinformował, że system centrów sytuacji kryzysowych zostanie stworzony przed uruchomieniem elektrowni jądrowej w Ostrowcu na Białorusi.

Na potrzeby zwiększenia potencjału gotowości do reagowania na usterki jądrowe w czerwcu 2016 roku białoruski zarząd zatwierdził koncepcję systemu centrów sytuacji kryzysowych dla energetyki jądrowej, ustalono również plany i harmonogramy działań w celu stworzenia takiego systemu.

- Biorąc pod uwagę specyfikę obiektu jakim jest elektrownia jądrowa, podjęliśmy dodatkowo decyzję o powołaniu centrów sytuacji kryzysowych dla poszczególnych organów państwowych - powiedział Dedul.
Jak zauważa agencja Belta, stworzenie centrów sytuacji kryzysowych pozwoli pozyskać ekspertów do pomocy personelowi oraz kierownictwu elektrowni w wielu obszarach i zminimalizować możliwe skutki wystąpienia sytuacji awaryjnej - czytamy w BiznesAlert.pl.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE