ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Gazprom podpisał z Vitolem długoterminową umowę na dostawę 300 tys. ton LNG
21.04.2017r. 09:05

Jak poinformował BiznesAlert.pl, nie wiadomo jednak na jaki okres opiewa kontrakt. Vitol jest jednym z graczy na globalnym rynku LNG, który chce wzmocnić ofertę dla swoich klientów na całym świecie.

Poprzez podpisanie wspomnianej umowy spółka wzmacnia swoją współpracę z Gazpromem. W 2005 roku Vitol zgodził się na udzielenie rosyjskiemu koncernowi do 2016 roku dostępu do 227 mln m3 pojemności magazynów gazu w Wielkiej Brytanii. Z kolei w 2013 roku kierownictwa spółek porozumiały się o rozbudowie mocy podziemnych magazynów w Europie.
Szwajcarsko -holenderska spółka jest drugą co do wielkości firmą pośredniczącą w handlu ropą na świecie. W obszarze swojej działalności zajmuje się także handlem gazem, transportem oraz magazynowaniem węglowodorów - przypomina BiznesAlert.pl.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE