ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosnieft przygotowuje się na ewentualny koniec porozumienia naftowego
18.05.2017r. 09:24

Jak napisał BiznesAlert.pl, Rosnieft zwróci się do rosyjskiego ministerstwa energetyki z prośbą o uzgodnienie "płynnego" wyjścia z porozumienia naftowego - poinformował dziennikarzy prezes spółki Igor Sieczin.

- Zwrócimy się do naszego ministerstwa z prośbą, by uzgodnić z partnerami taki mechanizm pracy w ramach tego porozumienia, aby wyjście z niego, gdy przestanie obowiązywać, było wystarczająco elastyczne i nie doprowadziło do znaczących wahań. Wydaje mi się, że powinniśmy nad tym pracować - powiedział.

Według Sieczina jego koncern jest przygotowany do każdej sytuacji na rynku naftowym. Przy czym spółkę bardziej interesuje stabilizacja polityki kursowej, która daje koncernowi dodatkowe środki. Jego zdaniem w tej chwili głównym zadaniem jest ustabilizowanie cen ropy.
- Obecnie mamy kolejny etap, który zakłada uzgodnienie działań na najbliższe dziewięć miesięcy. Jest to dla nas korzystne, w związku z czym w swoim planie sezonowym będziemy spokojnie reagować na możliwe zwiększenie wydobycia ropy - stwierdził cytowany przez BiznesAlert.pl prezes Rosnieftu.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE