ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Szwedzka firma MMT wygrała kontrakt na prowadzenie prac badawczych i kontrolnych gazociągu Nord Stream
19.05.2017r. 09:45

Jak poinformował BiznesAlert.pl, szwedzka firma MMT wygrała 3-letni kontrakt na prowadzenie prac badawczych i kontrolnych gazociągu Nord Stream. Zewnętrzne prace kontrolne wykonane zostaną przez joint venture pomiędzy firmą MMT a Reach Subsea.

Zakres prac obejmuje prace kontrolne trwające ok. 150 dni w 2017 roku. Dotyczą one kontroli wizualnej rurociągów przy pomocy zdalnie sterowanych pojazdów na całej długości trasy na Bałtyku: od rosyjskiego miasta Wyborg do niemieckiego Greifswaldu.
Celem tych badań jest uzyskanie danych na temat stanu obu nitek rurociągu i instalacji towarzyszących. Informacje te mają zostać wykorzystywane w bieżącej oceny integralności rurociągu i będą uzupełniane o dane wygenerowane we wcześniejszych pracach inspekcyjnych - czytamy w BiznesAlert.pl.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE