ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE eBOK rozwija się dla klientów
06.07.2017r. 15:40

PGE Obrót wprowadziło kolejne udogodnienia w serwisie eBOK. Prosty sposób rejestracji daje coraz więcej funkcjonalnych możliwości, m.in. uruchomienie eFaktury.

Konto w serwisie PGE eBOK można zarejestrować w prosty sposób, wchodząc na stronę ebok.gkpge.pl. Potrzebny jest do tego m.in. PESEL, numer klienta oraz kwota ostatniej faktury. Jeżeli nie pamiętamy numeru klienta czy kwoty z ostatniej faktury, można zadzwonić na dedykowany numer PGE Contact Center 422 222 298, gdzie szybko uzyskamy pomoc. Później, jako login do systemu służył będzie podany adres e-mail.

Funkcjonalności PGE eBOK, z których do tej pory najczęściej korzystali klienci to: weryfikacja stanu rozliczenia energii elektrycznej, sprawdzenie aktualnego salda i wskazania licznika, a także przedłużenie lub wybranie nowej oferty. To także przydatne narzędzie do monitorowania zużycia energii, co może pomóc w skutecznym obniżeniu rachunków za prąd. Ciekawym rozwiązaniem jest prezentacja zużycia energii w postaci graficznej z możliwością porównania w analogicznych okresach.

Co nowego?

Jednak to nie wszystkie funkcjonalności dostępne w serwisie. Od teraz każdy z klientów korzystających z eBOK może dodatkowo:
  • nadać własne nazwy kontom rozliczeniowym (w zakładce "Zarządzenia kontami")
  • sprawdzić na jakim koncie aktualnie się znajduje (informacja pod adresem profilu eBOK)
  • prosto i szybko uruchomić usługę eFaktury (korzystając z ekranu powitalnego dla nowych Użytkowników lub z poziomu zakładki: Ustawienia -> "Moje Zgody")

Doceniają nas nie tylko klienci

Za wdrożenie PGE eBOK i mBOK, Spółka otrzymała nagrodę PayU Lab Award w kategorii "eCustomer Experience - Energy". Z kolei za nową odsłonę elektronicznego Biura Obsługi Klienta - PGE eBOK, Spółka otrzymała nagrodę specjalną Redaktora Naczelnego "Gazety Bankowej" w konkursie Techno Biznes 2016. Ostatnio rozwijanie nowoczesnych kanałów kontaktu z klientem zostało zauważone przez tygodnik "Wprost", który przyznał PGE Obrót nagrodę za jakość obsługi klienta.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: śmiech 13.07.2017r. 09:39
"Za wdrożenie PGE eBOK i mBOK, Spółka otrzymała nagrodę PayU Lab Award w kategorii "eCustomer Experience - Energy". Z... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: prosument 01.01.2018r. 20:02
Kiedy będzie możliwe założenie konta dla prosumenta?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE