ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA





CENTRUM PRASOWE

Seminarium TGPE, PTEZ, IGCP - Wdrażanie konkluzji BAT w sektorze energetycznym
07.07.2017r. 05:20

W związku z przyjęciem 28 kwietnia br. przez Komisję Europejską konkluzji BAT dla dużych obiektów spalania i oczekiwaniem na publikację dokumentu w Dzienniku Urzędowym UE, Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie, we współpracy z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie oraz Polskim Towarzystwem Elektrociepłowni Zawodowych w dniach 12-13 lipca organizuje Seminarium podsumowujące całość prac negocjacyjnych, wskazujące na elementy szczególnie istotne oraz propozycje rozwiązań technicznych, które zapewnią wdrożenie konkluzji BAT w wymaganym prawem unijnym terminie.

Seminarium objęte jest patronatem Ministra Środowiska - weźmie w nim udział Minister Paweł Sałek, Pan Artur Michalski, Wiceprezes Zarządu NFOŚiGW, który poruszy kwestie potencjalnego finansowania oraz m.in. pracownicy resortu nadzorujący system pozwoleń zintegrowanych.

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Komisji Europejskiej DG ENVI, w tym Pani Aneta Willems, Naczelnik Wydziału C.4 - Emisje przemysłowe, którzy omówią proces opracowywania oraz przewidywane efekty wdrożenia Konkluzji BAT.

Seminarium pozwoli także na zapoznanie się możliwościami, jakie oferują dostawcy technologii oraz bezpośredniego wysłuchania stanowiska Komisji Europejskiej i Ministerstwa Środowiska w zakresie dostosowania się do nowych wymagań emisyjnych i dopuszczonych prawem możliwości odstępstw od wyśrubowanych poziomów emisji wynikających z Najlepszych Dostępnych Technik.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej TGPE
TGPE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoft



cire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE