ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA





CENTRUM PRASOWE

Dzień otwartych drzwi w Tauronie Wydobycie
07.07.2017r. 11:51

Konferencja poświęcona była obecnym oraz potencjalnym dostawcom i kontrahentom Taurona Wydobycie. Główną ideą "Dni otwartych" jest zacieśnienie współpracy z podmiotami, które na co dzień świadczą dla spółki usługi oraz dostarczają materiały. Wyjście naprzeciw potrzebom partnerów handlowych wpisuje się w strategię całej Grupy kapitałowej Tauron. Dialog, wsłuchanie się w potrzeby kontrahentów i współpraca stanowiły motyw przewodni konferencji.

Najważniejsze informacje o spółce Tauron Wydobycie przedstawił Wiceprezes ds. ekonomiczno-finansowych Łukasz Gębala. W temacie obszaru zakupów, a także wartości, jakim hołduje Grupa Kapitałowa, głos zabrał Dyrektor Wykonawczy ds. Zakupów i Administracji Taurona Piotr Apollo.

Omówiono również zakres kluczowych inwestycji w spółce: budowę szybu "Grzegorz" w ZG Sobieski, Poziomu 800m w ZG Janina, oraz Program Inwestycyjny w ZG Brzeszcze na lata 2016-2025.

Kluczowe zakupy w Tauron Wydobycie to między innymi: usługi sprzętem specjalistycznym, drążenie wyrobisk górniczych, kompleksowa obsługa placów materiałowych, transport samochodami ciężarowo-osobowymi.

W drugiej części spotkania uczestnicy zostali zaproszeni do paneli dyskusyjnych z podziałem na kluczowe branże w zakresie dostaw maszyn i urządzeń, materiałów, remontów itp.

Portfel zamówień w Tauron Wydobycie na rok 2017 to ponad 550mln zł. Priorytetem obszaru zakupów w spółce jest wzrost konkurencyjności w procedurach, przejrzystość procesów zakupowych oraz elektroniczna forma postepowań o udzielanie zamówienia.


Udział w spotkaniu wzięli między innymi przedstawiciele: PKP Cargo Service, Orlen Oil, Hydrotech, Sandvik Polska,Thiele GnbH &Co.KG, Kopex Machinery, ArcelorMittali Commercial Long Polska.
Tauron Wydobycie

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoft



cire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE