ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Powstało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Czystych Technologii Cieplnych
01.08.2017r. 05:06

Rozwój czystych technologii cieplnych przy wykorzystaniu lokalnych paliw to główny cel Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Czystych Technologii Cieplnych. Jego założycielom są szczególnie zainteresowani rozwojem rozproszonych systemów cieplnych w sektorze komunalno-bytowym.

- Chcemy również wymieniać się doświadczeniami w zakresie stosowanych technologii cieplnych - powiedział prezes stowarzyszenia Krzysztof Kaźmierczak. - To niektóre z naszych zadań.

Z inicjatywą powołania wystąpili przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych oraz firm z sektora górniczego oraz doradczego. - Chcemy aktywnie uczestniczyć w procesach legislacyjnych, gdyż czasami wydaje nam się, że wprowadzając projekty różnego zmian zapomina się o konsultacjach z małymi środowiskami. Nie może być tak, że nasze pojedyncze głosy nie są brane pod uwagę przy proponowanych rozwiązaniach prawnych - powiedział Krzysztof Kaźmierczak, Prezes Stowarzyszenia. Jak zaznaczają członkowie Stowarzyszenia, chodzi również o koordynację i inicjowanie działań zmierzających do rozwoju optymalnych rozwiązań cieplnych w sektorze komunalno-bytowym.

W zebraniu założycielskim uczestniczyło kilkanaście podmiotów gospodarczych z terenu województwa lubuskiego. Siedzibą stowarzyszenia jest Wilkowo w powiecie świebodzińskim.

Wszyscy zainteresowani przystąpieniem do Stowarzyszenia zaproszeni są do kontaktu: rzecznik@stowarzyszeniectc.pl lub telefonicznie do rzecznika stowarzyszenia Roberta Gromadzkiego - tel. 609 483 888.

Strona internetowa stowarzyszenia: www.stowarzyszeniectc.pl

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Czystych Technologii Cieplnych:
Krzysztof Kaźmierczyk - Prezes Zarządu (Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Wilkowo w Wilkowie - moc kotłowni 600kW, Członek Zarządu Związku byłych pracowników Państwowych Gospodarstw Rolnych z siedzibą w Warszawie),
Kazimierz Sołtysik - Członek Zarządu (Prezes Zarządu Szczanieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Szczańcu - moc kotłowni 600kW,
Radny Gminy Szczaniec Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Gminy Szczaniec),
Bolesław Kossowski - Członek Zarządu (Współwłaściciel Lakos Sp. z o.o. w Szprotawie - moc kotłowni 300kW, Dyrektor Ekonomiczny Lakos Sp. z o.o. w Szprotawie - moc kotłowni 300kW, Wspólnik i Członek Zarządu Hydro-Wat Kossowski i Wspólnicy Sp.J. - eksploatującej elektrownię wodną o mocy 0,840MW),
Rafał Tomaszewski - Członek Zarządu (Prezes Zarządu Dobre Grzanie Sp. z o.o. zajmującej się produkcją i dystrybucją energii cieplnej dla Wspólnot Mieszkaniowych, Szkół, Zakładów energetycznych i klientów indywidualnych).

Komisja Rewizyjna:
Robert Gromadzki - Przewodniczący komisji rewizyjnej
Jerzy Jarosz - Członek komisji rewizyjnej
Katarzyna Lutyńska - Członek komisji rewizyjnej
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Czystych Technologii Cieplnych

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Sum 01.08.2017r. 07:29
Klaster?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE