ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

ALEKSANDER KUREK-...

Aleksander Kurek- wspomnienie »
10.08.2017r. 15:18

Z głębokim żalem informuję, że 10 sierpnia 2017 r. na cmentarzu w Chorzowie Starym pożegnaliśmy śp. Aleksandra Kurka. Nieubłagana choroba zbyt szybko i zbyt wcześnie odebrała Mu życie w wieku 57 lat.

Z wykształcenia był ekonomistą ale szybko stał się energetykiem, najpierw jako zastępca dyrektora przedsiębiorstwa Elektrownia Chorzów a następnie został członkiem zarządu, dyrektorem ekonomicznym Elektrowni Chorzów SA. Ale szybko też, stał się znany w całym sektorze elektro-energetycznym, w szczególnie elektrociepłowniczym, nie tyle z racji funkcji w Chorzowie - ale jako Olek Kurek, nasz kolega, bardzo przydatny członek wielu zespołów zadaniowych, grup roboczych czy innych gremiów ówczesnego sektora a było to w trudnych latach 90-tych. Osiągnął swoją pozycję, nie tylko dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu czy stanowisku ale też zaletom osobowości jak otwartość, szczerość, uczynność a zwłaszcza bezpośredniość.

Jako ówczesny prezes zarządu, nie raz słyszałem " zabieramy ci Olka na trochę bo nam jest bardziej potrzebny "

Za Jego pracę i postawę należą sie wyrazy uznania i podziękowania ze strony byłego sektora elektrociepłowniczego i jestem przekonany, żę nie jest to tylko moje zdanie.

A osobiście, chcę Olkowi publicznie po raz ostatni podziękować za wspólpółpracę w zarządzie Eektrowni Chorzów w latach 1994 - 2002, rzetelną, partnerską i koleżeńską. Sprawdziłeś się jako Dyrektor i Człowiek. Żegnaj.

Piotr Pecka
Prezes zarządu Elektrowni Chorzów S.A. w latach 1994 - 2002

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE