ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa: już tysiące klientów rezerwuje wizytę w salonie on-line
31.08.2017r. 11:35

Ponad tysiąc wizyt miesięcznie umawianych jest przez internet w Salonach Energi Obrót. Firma jako pierwszy sprzedawca energii w Polsce wprowadziła platformę do rezerwacji spotkań on-line. W ciągu ostatnich pięciu miesięcy podwoiła ich liczbę.

Klienci mogą wybrać dzień i godzinę wizyty w Salonach Sprzedaży Energi Obrót na stronie rezerwacje.energa.pl. Dzięki temu w placówce nie muszą czekać na obsługę. Umówienie spotkania z pracownikiem obsługi klienta jest proste i szybkie - wymaga jedynie wpisania w formularz zgłoszeniowy imienia i nazwiska, oraz adresu mailowego i numeru telefonu. Po wskazaniu preferowanego salonu, wyświetlane są najbliższe wolne terminy (także w bieżącym dniu). Usługa jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli małych przedsiębiorstw. Energa w październiku 2016 roku, jako pierwszy sprzedawca energii w Polsce uruchomiła rezerwacje wizyt on-line.

Nowe rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Od lutego liczba rezerwowanych w ten sposób wizyt zwiększyła się prawie dwukrotnie. Teraz jest ich średnio ponad tysiąc miesięcznie. Z rezerwacji on-line najczęściej korzystają klienci w Gdańsku i w Gdyni, a najrzadziej w Płocku i Toruniu.- Cieszymy się, że wprowadzony przez nas system internetowego umawiania wizyt jest coraz bardziej popularny wśród klientów. Dobrze rozumiemy ich potrzeby i oferujemy nowoczesne, dopasowane do zmieniających się uwarunkowań rynkowych rozwiązania. Dzięki wprowadzeniu tego narzędzia klienci mogą szybko i wygodnie umówić się na spotkanie z naszym pracownikiem bez obawy, że będą musieli tracić czas na stanie w kolejce. Jest to jedna z wielu dostępnych opcji kontaktu z naszą firmą. Klienci mogą również przyjść do salonów Energi Obrót bez wcześniejszej rezerwacji, zadzwonić na infolinię lub skorzystać z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie energa.pl - mówi Dariusz Chrzanowski, Wiceprezes Energi Obrót SA.

W Salonach Energi klienci mogą załatwić szereg spraw, m. in.: podpisać umowę, zmienić grupy taryfową, zaktualizować dane osobowe, uzyskać informacje o obowiązujących ofertach i wiele innych. Większość Salonów Sprzedaży Energa Obrót jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Lista Salonów Sprzedaży Energi Obrót z usługą zamawiania wizyt przez Internet:

Gdańsk ul. Obrońców Wybrzeża 1, 80-398 Gdańsk
Gdańsk al. Grunwaldzka 472 D, 80-309 Gdańsk
Gdynia ul. 10 Lutego 33, 81-364 Gdynia
Słupsk ul. Tuwima 6-7, 76-200 Słupsk
Koszalin ul. Dworcowa 17, 75-201 Koszalin
Kalisz ul. Zamkowa 8, 62-800 Kalisz
Elbląg ul. Hetmańska 12-14, 82-300 Elbląg
Toruń ul. Czerwona Droga 1/5, 87-100 Toruń
Płock ul. Piłsudskiego 39, 09-410 Płock
Olsztyn ul. Dworcowa 3, 10-413 Olsztyn
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE