ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

"Rynek bilansujący - aspekty handlowe i techniczne", 18-19 września w Warszawie
06.09.2017r. 09:31

Rynek bilansujący jest rynkiem technicznym, niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania rynku energii w Polsce. W dobie zwiększającego się znaczenia odnawialnych źródeł energii, wzrostu zapotrzebowania na energię oraz ostatnich zmian prawnych funkcjonowanie na rynku jest bardzo problematyczne.

MMC Polska zaprasza Państwa na warsztat pt.: "Rynek bilansujący - aspekty handlowe i techniczne", na którym poruszone zostaną wzbudzające wątpliwości aspekty funkcjonowania spółek na rynku bilansującym. Spotkanie odbędzie się 18 i 19 września w Hotelu Westin w Warszawie. Nasi Prelegenci przedstawią kwestie regulacyjne i techniczne wyznaczania cen minimalnych i maksymalnych energii elektrycznej. W ramach panelu dyskusyjnego zostaną omówione działania Operatora Sieci Przesyłowych i ich wpływ na mechanizmy oraz uczestników rynku.

Eksperci z wiodących kancelarii i firm doradczych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące umów kupna-sprzedaży energii na rynku bilansującym oraz rozliczeń z tym związanych. Serdecznie zapraszamy do udziału! Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizator - MMC Polska.

Więcej na stronie: https://www.mmcpolska.pl/kalendarz-wydarzen/rynek-bilansujacy-aspekty-handlowe-i-techniczne
MMC Polska

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE