ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Prezes Lietuvos Energija Dalius Misiunas gościem III Kongresu Energetycznego we Wrocławiu
06.09.2017r. 10:37

Obok szerokiego grona przedstawicieli wiodących polskich przedsiębiorstw branży elektroenergetycznej i gazowniczej, wśród uczestników III Kongresu Energetycznego we Wrocławiu pojawią się prezesi oraz członkowie zarządów firm międzynarodowych. Jednym z nich będzie reprezentujący litewskie przedsiębiorstwo energetyczne Lietuvos Energija - prezes zarządu Dalius Misiunas.

Grupa Lietuvos Energija jest największym litewskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją, sprzedażą i dystrybucją energii elektrycznej, ciepła. Grupa zatrudnia ponad 4 500 pracowników i dostarcza energię do ponad 1,6 mln odbiorców na całej Litwie. Lietuvos Energija prowadzi również działalność w zakresie handlu i dystrybucji gazu. Posiada gazociągi o długości 8,5 tyś. km, poprzez które dostarcza gaz do ponad 570 tyś. klientów.

Organizatorem III Kongresu Energetycznego - "Bezpieczeństwo, transformacja, efektywność" jest Dolnośląski Instytutu Studiów Energetycznych. Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się podobnie jak w minionych latach we Wrocławiu w Hotelu Mercure w dniach 18 - 19 października 2017 r.

Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE