ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

BADANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA...

Badanie zapotrzebowania na usługi magazynowania paliwa gazowego
11.09.2017r. 19:30


Spółka Gas Storage Poland pełniąca rolę Operatora Systemu Magazynowania wzorem lat ubiegłych rozpoczęła proces badania rynku, w celu uzyskania informacji dotyczących zapotrzebowania na usługi magazynowania paliw gazowych w instalacjach magazynowych.

Uwzględniając zmiany zachodzące na rynku gazowniczym, Spółka planuje rozszerzyć portfel oferowanych usług o nowe usługi magazynowania, tj. o usługę "UM Reverse" oraz "UM 90/40", które również zostały objęte badaniem.

Zapraszamy Państwa do wypełnienia "Ankiety dotyczącej zapotrzebowania na usługi magazynowania paliwa gazowego" i podzielenia się z nami swoją opinią. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i rozwiązania, które umożliwią nam wprowadzenie usług dostosowanych do Państwa potrzeb. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo tutaj.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: urlopowicz 13.09.2017r. 18:50
Michał, Piotrek powodzenia w analizach :-)
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE