ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

70 lat miesięcznika "Energetyka"
13.09.2017r. 12:23

12 września podczas targów Energetab w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Naukowej i sympatyków miesięcznika "Energetyka" stanowiące jednocześnie uroczystość jego 70-lecia.

W uroczystości udział wzięło wile osób od lat związanych z mięsięcznikiem, między innymi prezes SEP dr inż. Piotr Szymczak, Dyrektor ds. Targów i Szkoleń ZIAD Ryszard Migdalski i prezes IASE Edmund Ziaja.

W uznaniu znaczącego wkładu w rozwój miesięcznika prezes Piotr Szymczak wręczył redaktor naczelnej "Energetyki" Iwonie Gajdowej przyznany jej przez Zarząd główny SEP medal im. Michała Doliwo-Dobrowolskiego. Zarząd główny SEP przyznał również medal samemu miesięcznikowi "Energetyka" w uznaniu jego zasług w rozwoju polskiej energetyki i propagowaniu myśli technicznej krajowej i zagranicznej.

Piotr Szymczak podziękował całej redakcji "Energetyki", jego kolejnym redaktorom naczelnym, a w szczególności Tomaszowi Kołakowskiemu i wszystkim osobom tworzącym kolegium redakcyjne i radę programową miesięcznika oraz życzył dalszych sukcesów i sprostania wyzwaniom w przyszłości.

Do pełnienia funkcji przewodniczącym rady naukowej "Energetyki" powołany został Jerzy Trzeszczyński, a wiceprzewodniczącego - dr Jacka Szyke.
Klemens Ścierski, kierujący przez 17 lat radą naukowa miesięcznika uhonorowany została przez Zarząd SEP szafirową odznakę SEP, która wręczona została mu przez prez. Piotra Szymczaka.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE