ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

UDT zaprasza na seminarium: diagnostyka i ocena trwałości elementów kotłów i rurociągów
14.09.2017r. 05:04

Jednym z priorytetowych działań Urzędu Dozoru Technicznego jest czynny udział w zapewnianiu bezpieczeństwa energetycznego państwa. Ciągły wzrost zapotrzebowania na energię stawia przed eksploatującymi nowe zadania związane z rozwojem infrastruktury, jak również utrzymania eksploatowanych urządzeń i obiektów we właściwym stanie technicznym.

UDT podejmuje wyzwania związane między innymi z wykonywaniem badań technicznych na coraz wyższym poziomie przy jednoczesnym dążeniu do zwiększania dyspozycyjności bloków energetycznych. Inspektorzy UDT na co dzień wykonują szereg badań technicznych tych elementów infrastruktury energetycznej i petrochemicznej, które podlegają dozorowi technicznemu, np. urządzeń zainstalowanych w blokach 200MW+. Wiele z tych obiektów to urządzenia długo eksploatowane, ale nadal niezbędne, więc wiarygodna ocena ich trwałości ma ogromne znaczenie nie tylko dla eksploatujących, ale także dla bezpieczeństwa energetycznego państwa.

Eksperci UDT posiadają specjalistyczną wiedzę i bogate doświadczenie w obszarze między innymi bezpieczeństwa urządzeń technicznych stosowanych w energetyce. Swoją wiedzą zamierzają się podzielić 27 września podczas seminarium: "Diagnostyka i ocena trwałości elementów kotłów i rurociągów", które odbędzie się w Warszawie, w siedzibie UDT. Podczas spotkania, eksperci UDT zaprezentują: dane o stanie urządzeń zainstalowanych w blokach 200MW+ będących pod nadzorem UDT, wytyczne UDT w zakresie zasad diagnostyki i oceny trwałości eksploatacyjnej elementów kotłów i rurociągów pracujących w warunkach pełzania oraz metody wspomagania ich diagnostyki. Ponadto uczestnicy seminarium poznają innowacyjne metody badawcze dla energetyki stosowane przez UDT. Udział w seminarium jest nieodpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 września 2017 r.

Szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie UDT: Diagnostyka i ocena trwałości elementów kotłów i rurociągów
UDT

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE