ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Studia podyplomowe "Współczesne zagadnienia projektowania, budowy i eksploatacji systemów gazociągowych"
03.10.2017r. 06:45

Studia adresowane są do osób pracujących w sektorze gazowniczym i budowlano-wykonawczym głównie o wykształceniu wyższym technicznym, jak również ekonomicznym w celu pogłębienia i rozszerzenia wiedzy z zakresu zagadnień projektowania, budowy i eksploatacji systemów transportu, dystrybucji i magazynowania gazu ziemnego. Studia są sprofilowane pod względem zagadnień dotyczących systemów gazociągowych, a w szczególności sieci gazowych wysokiego i średniego ciśnienia.

Organizatorem siódmej edycji studiów (październik 2017 - wrzesień 2018) jest Wydział Inżynierii Środowiska oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego Politechniki Wrocławskiej.

Zajęcia będą trwały 2 semestry i odbywały się w systemie zaocznym w salach wykładowych Politechniki Wrocławskiej.

Zajęcia będę prowadzone przez doświadczonych pracowników Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Śląskiej, Gazoprojektu, Gaz-Systemu, EuroPolGazu i PGNiG.

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej liczby kandydatów niż miejsc o przyjęciu decyduje komisja rekrutacyjna na podstawie informacji o wykształceniu kierunkowym oraz doświadczeniu zawodowym kandydatów.

Na studia podyplomowe przyjmowane są osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów magisterskich (studiów jednolitych magisterskich lub studiów drugiego stopnia) lub studiów pierwszego stopnia (licencjackich albo inżynierskich) o kierunku technicznym lub ekonomicznym.
Politechnika Wrocławska
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Przyjaciel 18.09.2017r. 09:11
Zapraszam na te studia,są wszechstronne i profesjonalne...
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE