ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

DISTRITECH TM - szynoprzewody średniej mocy znalazły się w ofercie ZPUE
03.10.2017r. 09:36

ZPUE wzbogaciło w ubiegłym roku swoją ofertę o szynoprzewody niskiego napięcia typu POWERTECH TM, a teraz średniej mocy typu DISTRITECH TM i szynoprzewody oświetleniowe LIGHTECH TM.

Dzięki uzupełnieniu oferty ZPUE dysponuje teraz pełnym pakietem rozwiązań do niezawodnego transportu energii na obiektach, łącznie z tzw. "oświetleniówkami". Uniwersalna technologia szynoprzewodów oprócz tego, że zwiększa gwarancję bezpieczeństwa jest niezwykle funkcjonalna. Wykorzystywana w sektorach przemysłowych, komercyjnych i usługowych, posiada szeroką gamę kaset odpływowych, dzięki którym bez trudu możemy dystrybuować i rozdzielać energię w zależności od indywidualnych potrzeb. Rolę przewodnika ochronnego pełni tu aluminiowa obudowa. System jest w pełni certyfikowany.

Wysokie parametry techniczne szynoprzewodów szybko zdobyły zaufanie kontrahentów głównie w sektorze przemysłowym. ZPUE ma za sobą wiele zrealizowanych inwestycji w tym obszarze. Oferuje kompleksową ofertę wraz z montażem całego systemu zasilania. Obecnie trwa montaż urządzeń i szynoprzewodów z ZPUE w jednej z prestiżowych krakowskich serwerowni. Właśnie zakończono prace w nowym zakładzie fińskiego giganta - Grupy Sanfil w Sieradzu. Zamontowano tam wszystkie typy szynoprzewodów: Powertech 1600A (niskie napięcie), Distritech 250A (średniej mocy) o łącznej długość 550 m oraz ponad 3,5 km szynoprzewodów oświetleniowych Lightech 40A. Warto podkreślić, że obiekt wyposażono także w rozdzielnicę niskiego napięcia z ZPUE - ZRW, jako główną rozdzielnię oraz dwanaście rozdzielnic obiektowych typu Instalblok.


Hala Sanfil w Sieradzu

Parametry techniczne szynoprzewodów typu DISTRICTTECH TM:
- Napięcie znamionowe: 1000V
- Napięcie znamionowe izolacji: 1000V
- Prąd znamionowy ciągły dla przewodów aluminiowych: 160A-630A
- Prąd znamionowy ciągły do przewodów miedzianych: 250A-800A
- Stopień ochrony: IP55

ZPUE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE