ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezes PGNiG: co najmniej dwa obszary współpracy z Ukrainą
18.10.2017r. 15:23

Wiercenia otworów poszukiwawczych i wydobywczych oraz oferta skorzystania z doświadczeń wydobycia gazu w Polsce to pola współpracy pomiędzy PGNiG oraz ukraińskim przedsiębiorstwem Naftohaz - powiedział w środę we Wrocławiu prezes PGNiG Piotr Woźniak.

Woźniak podczas rozmowy z dziennikarzami w trakcie odbywającego się w środę we Wrocławiu III Forum Energetycznego powiedział, że PGNiG prowadzi współpracę z ukraińskim przedsiębiorstwem Naftohaz w co najmniej dwóch obszarach.

"Jeden to usługi serwisowe, czyli wiercenia otworów poszukiwawczych i wydobywczych na odkrytych już złożach na Ukrainie" - mówił Woźniak. Wyjaśnił, że Exalo Drilling - spółka zależna od PGNiG - wygrała przetarg na takie odwierty. Dodał, że umowa ze stroną ukraińską nie została jeszcze podpisana.
Drugi z obszarów współpracy PGNiG z Ukraińcami to - jak powiedział Woźniak - oferta skorzystania z doświadczeń wydobycia gazu na terenie Polski. "Chodzi o ich obszary karpackie, które są zbliżone budową geologiczną do naszych starych złóż karpackich" - powiedział prezes PGNiG.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE