ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Paweł Martynek nowym Partnerem w Kancelarii GSW Legal. Poprowadzi praktykę Oil&Gas
23.10.2017r. 11:54

Do zespołu Kancelarii GSW Legal dołączył Paweł Martynek. Specjalizuje się w prawie górniczym, geologicznym i energetycznym. Radca prawny z bogatym doświadczeniem w branży Oil&Gas stanie na czele praktyki.

Radca Prawny Paweł Martynek uczestniczył w licznych projektach poszukiwania i wydobycia węglowodorów, w tym typu offshore. Zajmował się procesami kontraktowania, negocjacji i łańcuchem dostaw w obszarze sprzedaży paliwa gazowego, a także zakupem wysokospecjalistycznych usług i dostaw materiałów. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa korporacyjnego.

Zanim dołączył do Kancelarii GSW Legal, od 2008 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ORLEN Upstream Sp. z o.o. gdzie był odpowiedzialny m.in. za sprawy korporacyjne, zakupy, pozyskiwanie ochrony ubezpieczeniowej i systemy zarządzania jakością. Wcześniej, w latach 2003 - 2008 był związany z PGNiG S.A., gdzie zajmował stanowisko Dyrektora Departamentu Obrotu Krajowego. Do jego obowiązków należała m.in. sprzedaż paliwa gazowego do klientów strategicznych. Brał aktywny udział w procesie restrukturyzacji finansowej podmiotów z sektora hutniczego oraz chemicznego. Jako nowy partner w GSW Legal, Paweł Martynek będzie rozwijał praktykę Oil&Gas.

- Branża Oil&Gas w Polsce oraz w naszym regionie ma nie tylko ugruntowaną pozycję, ale również znaczący potencjał wzrostu, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie biznesowe umożliwi zbudowanie mocnej marki, gwarantującej naszym klientom doradztwo prawne na najwyższym poziomie - komentuje Paweł Martynek, nowy Partner Kancelarii.

- Pozyskanie nowego Partnera w obszarze Oil&Gas jest kolejnym krokiem w realizacji założonej strategii rozwoju Kancelarii, rozpoczętej przystąpieniem do GRATA International. Mając na uwadze współpracę z partnerami i klientami z rynków wschodnich, w tym z Kazachstanu, czy Rosji, wzmocnienie oferty Kancelarii w obszarze Oil&Gas wydaje się być oczywistym wyborem - dodaje Rafał Szalc, Partner Zarządzający w Kancelarii GSW Legal.

Kancelaria GSW Legal specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw. Posiada bogate doświadczenie m.in. w obsłudze prawnej transakcji kapitałowych, przejmowaniu i nabywaniu przedsiębiorstw, doradztwie dla konsumentów i przedsiębiorców, obsłudze ofert publicznych akcji (IPO) i prywatnych emisji obligacji, projektach IT i telekomunikacyjnych, a także we wsparciu prawnym start-upów. Jest częścią GRATA International - międzynarodowej firmy prawniczej wywodzącej się z Kazachstanu, działającej w 21 państwach na całym świecie. Od lat zajmującej czołowe miejsca w rankingach takich jak Who's Who Legal, Chambers&Partners czy Legal 500.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GSW Legal Grabarek, Szalc i Wspólnicy Sp.k. funkcjonuje na rynku od 2011 roku. Kancelaria świadczy wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem spraw korporacyjnych, obsługi spółek publicznych, procesów inwestycyjnych, emisji papierów wartościowych. Dzięki stowarzyszeniu z GRATA International do kompetencji kancelarii należą także zagadnienia związane z procesami biznesowymi na rynkach wschodnich. Zespół GSW Legal posiada ugruntowaną wiedzę prawniczą oraz doskonałe zrozumienie biznesu i funkcjonowania rynków, dzięki czemu swoim klientom zapewnia najwyższy poziom obsługi prawnej.

GRATA International to międzynarodowa firma prawnicza, działająca od 1992 r. Świadczy usługi we wszystkich dziedzinach prawa w 21 krajach. Przewagą konkurencyjną GRATA International jest szeroka sieć biur w Europie, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, optymalny stosunek ceny do jakości oraz zrozumienie lokalnej mentalności prowadzenia działalności gospodarczej. Liczba międzynarodowych transakcji GRATA International, zawieranych przy udziale kancelarii z całego świata rośnie każdego dnia. Przedstawiciele firmy zajmują czołowe miejsca w prestiżowych rankingach branżowych.
GSW Legal

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: BBT 23.10.2017r. 14:23
Gratulacje
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE