ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Raport roczny Lotosu nagrodzony
06.11.2017r. 05:53

Grupa Lotos znalazła się po raz kolejny w gronie laureatów konkursu na najlepsze raporty roczne "The Best Annual Report". Nagrodę za zajęcie II miejsca w kategorii "Przedsiębiorstwa", a także specjalne wyróżnienie za najlepsze sprawozdanie finansowe za rok 2016 wręczono podczas uroczystej gali finałowej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

To już XII edycja organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków konkursu, którego ideą jest propagowanie najwyższych standardów sporządzania raportów rocznych wg Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF/MSR), zgodnie obowiązującymi wymogami formalnymi, zaleceniami instytucji międzynarodowych oraz dobrymi praktykami w tym zakresie.

- Osiągnięcie kolejny rok z rzędu jednej z głównych nagród w konkursie potwierdza, że wysokie standardy raportów rocznych są dla nas niezwykle ważnym elementem komunikacji z interesariuszami - podkreśla Magdalena Teległow, szef Biura Sprawozdawczości w Grupie Lotos.

W tej edycji konkursu Lotos otrzymał też wyróżnienie za najlepsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok 2016. Celem konkursu "The Best Annual Report" jest stworzenie standardów sporządzania raportów rocznych wg MSSF/MSR, a tym samym promowanie spółek przygotowujących najlepsze raporty z punktu widzenia wartości użytkowej dla akcjonariuszy. W kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele firm audytorskich i konsultingowych, instytucji finansowych, organizacji związanych z rynkiem kapitałowym oraz mediów. Partnerem strategicznym konkursu jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia znajduje się na stronie: The Best Annual Report 2016.

Skonsolidowany raport roczny Grupy Kapitałowej Lotos za rok 2016 wraz z opinią niezależnego biegłego rewidenta i raportem z badania znajduje się na stronie LOTOSU w zakładce relacji inwestorskich: Raporty roczne.Zintegrowany Raport Roczny 2016 pod nazwą: "Rozwój dzięki innowacjom" dostępny jest wyłącznie w postaci elektronicznej na stronie: www.raportroczny.lotos.pl. Jego tytuł nawiązuje do przyjętej przez Zarząd Grupy Lotos S.A. pod koniec ubiegłego roku strategii Spółki na lata 2017-2022.

Zgodnie z dobrymi praktykami zintegrowane raporty roczne koncernu publikowane są wyłącznie w formie elektronicznej. Stanowi to znaczące ułatwienie dla zróżnicowanych grup odbiorców, gdyż zapewnia możliwość korzystania z licznych funkcjonalności on-line, odpowiadających ich preferencjom. Treści Raportu zintegrowano z zawartymi w serwisie internetowym i raportach spółki z poprzednich lat. Publikacja jest przyjazna dla użytkowników i środowiska, m.in. dzięki opcji ekologicznego wydruku i ułatwieniom dla osób słabo widzących.
Lotos

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE