ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

TADEUSZ MADAJ - WSPOMNIENIE

Tadeusz Madaj - wspomnienie
09.11.2017r. 12:16

8 listopada po wyczerpującej chorobie zmarł Tadeusz Madaj, członek zarządu ELTEL Networks Energetyka, wcześniej długoletni dyrektor i prezes ZWSE Olsztyn i ELTEL Networks Olsztyn.

Tadeusz Madaj urodził się w 1957 r w Wyrzysku. Był inżynierem elektrykiem, absolwentem Akademii Rolniczo-Technicznej w Bydgoszczy.

Od 38 lat pracował w sektorze energetycznym, początkowo od roku 1976 r. w Zakładzie Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Toruń-Rejon Wykonawstwa Bydgoszcz na stanowisku elektromontera urządzeń stacyjnych, od roku 1982 zostaje kierownikiem robót elektrycznych, a następnie od roku 1986 obejmuje stanowisko Szefa produkcji Rejonu Bydgoszcz.

W roku 1986 r. w związku z objęciem stanowiska Kierownika Zakładu Wykonawstwa Sieci Elektrycznych w Rejonie Olsztyn przeprowadził się do Olsztyna. Od tego czasu był związany z miejscem pracy w Olsztynie. W roku 1991 r. po prywatyzacji pracownicy ZWSE Toruń- Rejon Olsztyn stali się akcjonariuszami nowo powstałej firmy i założyli jedną z pierwszych w Polsce spółkę akcyjną osób fizycznych pod nazwą Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Olsztyn S.A., w której Tadeusz Madaj objął stanowisko dyrektora.

Następnie w 2003 r., większość akcji ZWSE Olsztyn S.A. została przejętych przez Eltel Corporation Oy Finlandia. ZWSE Olsztyn S.A. przyłączyła się do Grupy Eltel Networks . W tym czasie Tadeusz Madaj objął funkcję prezesa zarządu ZWSE Olsztyn S.A., a następnie po zmianie nazwy spółki prezesa zarządu Eltel Networks Olsztyn S.A.

Praca i firma, obok rodziny i przyjaciół, były zawsze bardzo ważne w życiu Tadeusza Madaja. Jego profesjonalizm, rzetelność i doświadczenie były niezastąpione w rozwoju i doskonaleniu naszej firmy, to on ją zbudował i doprowadził do sukcesów. Pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały, serdeczny człowiek, który nie bał się podejmować najtrudniejszych wyzwań i zawsze dotrzymywał danego słowa. Dla swoich podwładnych był nie tylko szefem, ale też kolegą, mentorem i - często, tak po prostu - przyjacielem. Zawsze wspierał pomocą i radą, a jego zaangażowanie w rozwój firmy i jej los w zmieniających się warunkach rynkowych przynosiło optymizm i wiarę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Był charyzmatycznym liderem, motywował i - wytrwały i odważny w dążeniu do celu oraz zawsze gotowy do poświęceń - budził zaangażowanie innych.

Pracownicy ELTEL Networks Olsztyn

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Bogumił 09.11.2017r. 13:39
["] ["] Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE