ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Liderzy polskiej energetyki spotkają się w Lublinie
13.11.2017r. 09:20

Już po raz 10. Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki, a to wszystko za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS pod patronatem PGE Dystrybucja. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2017 na terenie Targów Lublin.

Ekspozycja targowa obejmie ofertę blisko 200 wystawców, którzy zaprezentują szereg rozwiązań, produktów i usług, m.in.: systemy zarządzania infrastrukturą sieci elektroenergetycznych, automatykę przemysłową, analizatory parametrów sieci, produkty i systemy do rozdziału energii elektrycznej oraz zapewnienia ciągłości zasilania, stacje transformatorowe, rozdzielnice, systemy odgromowe, łączniki napowietrzne i słupowe, aparaturę łączeniowa, systemy sterowania i nadzoru, komponenty elektroniczne, rozwiązania dla energetyki wytwórczej, aparaturę zabezpieczeniową, urządzenia pomiarowe, podzespoły mocy, przekaźniki, styczniki, produkty i rozwiązania dla utrzymania ruchu.

Zwiedzający Targi będą mogli odwiedzić stoisko firmowe PGE Dystrybucja, na którym prezentowana będzie oferta Spółki i możliwości współpracy dla biznesu. Obecni na Targach przedstawiciele PGE Dystrybucja będą odpowiadali na pytania związane ze współpracą ze szkolnictwem zawodowym, zagadnieniami związanymi z przyłączaniem nowych odbiorców i zmianą sprzedawcy.

- Targi Energetics pod patronatem PGE Dystrybucja na stałe wpisują się w kalendarz ważnych wydarzeń Lubelszczyzny. Rosnąca z każdym rokiem liczba odwiedzających gości, wystawców i poruszanych podczas paneli dyskusyjnych tematów pokazuje, jak istotne dla rozwoju regionu są zagadnienia związane z szeroko rozumianą energetyką - powiedział Prezes Zarządu Wojciech Lutek.

Łódzki Oddział PGE Dystrybucja zaprezentuje w formie dedykowanego stoiska autorskie rozwiązanie Serwisowej Linii Kablowej SN bazujące na przenośnej linii kablowej SN, z dodatkową osłoną zewnętrzną odporną na czynniki mechaniczne, przystosowane do wielokrotnego wykorzystywania w różnych warunkach.

Podczas Targów PGE Dystrybucja zaprezentuje nowe samochody elektryczne, które będą wykorzystywane przez Spółkę w działaniach operacyjnych, jako nowe elementy floty Spółki - będą one wystawione przed wejściem do Targów Lublin.

W ramach Targów odbędzie się również III Forum Dystrybutorów Energii pod hasłem "Niezawodność dostaw energii elektrycznej w Polsce". Wśród poruszanych tematów znajdą się zagadnienia związane ze zmianami warunków atmosferycznych i częstotliwości występowania ekstremalnych zjawisk atmosferycznych, mogących być przyczyną przerw w dostarczaniu energii elektrycznej, niezawodności dostaw energii elektrycznej w oparciu o wskaźniki SAIDI/SAIFI oraz poprawa bezpieczeństwa pracy linii WN w świetle najnowszej normalizacji. W tej części zostanie zaprezentowany wspólny projekt PGE Dystrybucja i Politechniki Lubelskiej - stacje ładowania samochodów elektrycznych zintegrowane z oświetleniem ulicznym - "Inteligentne stacje szybkiego ładowania samochodów elektrycznych".

Szczegółowy program: www.energetics.targi.lublin.pl
PGE Dystrybucja

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE