ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Konferencja UDT: Efektywność energetyczna
27.11.2017r. 06:24

29 listopada br. Urząd Dozoru Technicznego zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji "Efektywność energetyczna - systemy zarządzania energią oraz audity energetyczne w przemyśle". Konferencja odbędzie się w siedzibie centrali UDT przy ul. Szczęśliwickiej 34 w Warszawie.

Wydarzenie jest skierowane do zarządów i przedstawicieli przedsiębiorstw przemysłowych, ekspertów ds. efektywności energetycznej oraz wszystkich zainteresowanych tematyką audytów energetycznych.

Ustawa z 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej nałożyła na określoną kategorię przedsiębiorstw obowiązek przeprowadzenia pierwszego audytu energetycznego do końca września 2017 r. Termin już upłynął, ale część przedsiębiorców nadal nie zdaje sobie sprawy z tego obowiązku. Pomoc w wywiązaniu się z niego świadczy m. in. UDT-CERT.

Przeprowadzenie audytu energetycznego to nie tylko spełnienie wymagań ustawowych. Wykorzystanie wniosków z audytu pozwala opracować założenia polityki efektywności energetycznej przedsiębiorstwa, której wdrożenie powinno prowadzić do redukcji kosztów. Wyniki audytu wskazują obszary potencjalnych modernizacji urządzeń i obiektów. Wykorzystanie wniosków z audytu może zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa.

W programie konferencji, którą otworzy Prezes UDT Andrzej Ziółkowski, przewidziano tak aktualne tematy jak wymagania prawne a system zarządzania energią ISO 50001, doświadczenia trzeciej strony (UDT) w audycie systemu zarządzania energią oraz planowanie i realizacja audytu. Tematy te omówią eksperci UDT.

Gościem konferencji będzie Ryszard Biernacki, Dyrektor Departamentu ds. Infrastruktury Energomaszynowej w KGHM, który omówi zarządzanie energią w KGHM Polska Miedź S.A.

Udział w konferencji jest bezpłatny - czekamy na Państwa zgłoszenia. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej UDT - Konferencja UDT: Efektywność energetyczna>
UDT

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE