ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosnieft podpisał kontrakt na dostawę ropy na Kubę
14.11.2017r. 08:20

Rosnieft i kubańska spółka Сubametales podpisały umowę o kontynuacji dostaw ropy i produktów naftowych na Kubę - poinformował w komunikacie rosyjski koncern. Nie określono jednak o jaki wolumen dostaw chodzi i czy Rosnieft zamierza w większym stopniu zaangażować się w kubański sektor naftowy - czytamy w BiznesAlert.pl.

W maju i czerwcu 2017 roku Rosnieft dostarczył Hawanie 200 tys. ton ropy. Wcześniej rosyjski minister energetyki Aleksander Nowak informował, że Kuba zamierza zwiększyć dostawy tego surowca i produktów naftowych z Rosji. Zwrócił również uwagę, że warunkiem jest zapewnienie przez Hawanę odpowiednich środków finansowych.
BiznesAlert.pl zwraca uwagę, że dotychczas głównym dostawcą ropy na Kubę była Wenezuela, którą, podobnie jak wyspą, targa kryzys gospodarczy. Pożyczki Kremla i Rosnieftu odgrywają istotną rolę w pomocy znajdującemj się w ciężkiej sytuacji finansowej Wenezueli.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE