ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Fińskie firmy pokażą swoje technologie w Polsce
15.11.2017r. 05:14

Dziesięć fińskich firm przyjeżdża do Polski, by zaprezentować swoje czyste technologie dla energetyki i przemysłu. W skład delegacji wchodzą dostawcy rozwiązań dla energetyki biomasowej, biogazowni, spalarni odpadów oraz dla energetyki tradycyjnej. W przypadku niektórych technologii, to ich pierwsza prezentacja w Polsce.

Misja, której organizatorem jest Finpro, przedstawicielstwo handlowe Finlandii w Polsce, przebywać będzie w Polsce w dniach 20-22 listopada 2017 r. Organizatorzy przekonują, że wydarzenie może być interesujące dla firm energetycznych, spółek komunalnych i firm wykonawczych. Niektóre z przybywających firm szukają dystrybutora w Polsce.

W skład misji wchodzą: Efirec Oy (technologie energetyczne i ochrony środowiska), Biofire Oy (kotły na biomasę), Aurelia Turbines Oy (wysokoefektywne turbiny gazowe), BioGTS Oy (biogazownie), Prometec Tools Oy (technologie dla energetyki biomasowej), Raumaster Oy (technologie dla energetyki), Efore Oy (elektotechnika dla przemysłu i energetyki), BMH Technology Oy (technologie dla energetyki i cementowni), Stalatube Oy (stal nierdzewna o szerokim spektrum zastosowań) i Marioff Corporation Oy (wysokoefektywne technologie przeciwpożarowe).

"Potencjał współpracy gospodarczej między Polską i Finlandią nigdy nie był tak duży jak obecnie" - mówi Kirsi-Maarit Poljatchenko, dyrektor warszawskiego biura Finpro, przedstawicielstwa handlowego Finpro w Warszawie.
Finpro

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE