ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Dzisiaj kolejne posiedzenie podkomisji rozpatrującej projekt ustawy o rynku mocy
15.11.2017r. 05:47

Jak informuje BiznesAlert.pl, dzisiaj ma się odbyć kolejne posiedzenie dziewięcioosobowej Podkomisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektu ustawy o rynku mocy.

Na poprzednim posiedzeniu minister energii Krzysztof Tchórzewski przedstawił główne kierunki prac nad ostateczną wersją poprawek do projektu tej ustawy.
Jeśli Podkomisja zakończy pracę do przyszłego poniedziałku ( 20 listopada) - sejmowa Komisja ds Energii i Skarbu Państwa będzie mogła przyjąć po dyskusji przyjąć poprawki. W takiej sytuacji na najbliższym, 52 posiedzeniu Sejmu rozpoczynającym się 22 listopada prawdopodobnie odbędzie się drugie czytanie projektu ustawy o rynku mocy - czytamy w BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE