ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

III Kongres Energetyczny - jedno z głównych wydarzeń roku
29.11.2017r. 06:02

Przeprowadzony po raz trzeci we Wrocławiu Kongres Energetyczny spotkał się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli energetyki oraz innych branż. W Wrocławiu spotkali się najważniejsi decydenci polskiej gospodarki, naukowcy i zagraniczni goście. Gościem honorowym Kongresu był Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii, który w swoim przemówieniu zarysował cele i kierunki strategii energetycznej Polski.

Dwudniowy program Kongresu obejmował 7 paneli dyskusyjnych. Ich uczestnikami byli prezesi polskich koncernów energetycznych, instytucji finansowych, TGE oraz naukowcy reprezentujący czołowe polskie uczelnie wyższe.

W pierwszym dniu Kongresu odbyło się także specjalne wydarzenie w postaci Polsko-Ukraińskiego Forum Gazowego pod patronatem PGNiG .III Kongres Energetyczny był też wydarzeniem międzynarodowym. W jego obradach uczestniczyli przedstawiciele zagranicznych podmiotów oraz instytucji związane z energetyką takich jak: EURELECTRIC, VaasaETT Lietuvos Energia, Investment Bank, Ukrtransgaz, ERU Energy Resources of Ukraine, Ukrgazvydobuvannya.

Portal CIRE był partnerem medialnym Kongresu.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE