ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Pracownicy PGE Obrót stworzyli grę planszową
30.11.2017r. 06:00

Pracownicy firmy PGE Obrót z Rzeszowa, zajmującej się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, stworzyli grę planszową - poinformował PAP rzecznik firmy Mariusz Majewski. Planszówka została stworzona w dwóch wersjach - dla starszych i młodszych graczy.

"Pierwsza wersja przybliża zagadnienia z branży energetycznej i dostarcza informacji o działalności największej grupy energetycznej w Polsce - PGE. Druga uczy dzieci roztropnego korzystania z urządzeń elektrycznych i zwraca uwagę na szeroko pojęte bezpieczeństwo" - dodał Majewski.

Grę "Łączy nas energia" wymyślili pracownicy zajmujący się obsługą serwisu eBOK w łódzkim PGE Contact Center, który jest oddziałem firmy PGE Obrót z siedzibą w Rzeszowie.

Rzecznik podkreślił, że punktem wyjścia do stworzenia gry było promowanie wśród klientów, ale również pracowników wiedzy o Grupie PGE. "Nauka poprzez zabawę to idealny sposób na przybliżenie zagadnień z branży energetycznej, szczególnie nowym pracownikom np. podczas szkoleń" - powiedział Majewski.

Pomysłodawcami, autorami i wykonawcami projektu są Przemysław Chrabałowski, Kamil Młynarczyk, Wioletta Mazur i Karolina Pilichowska. W założeniach twórców gra ma spełniać m.in. funkcję integracyjną, edukacyjną oraz czysto rozrywkową. Pytania w grze dotyczą m.in. spółek z Grupy PGE - Obrót, Dystrybucja, Energia Odnawialna. Dotykają także takich tematów jak ochrona środowiska czy innowacje. Prototyp gry powstawał dwa miesiące, pytania ułożone zostały w oparciu o wiadomości z oficjalnych stron internetowych spółek PGE oraz wiedzy pracowników.

Opracowana została również specjalna wersja gry dla najmłodszych, zatytułowana "Bezpiecznie z PGE. Osiągnij szczyt bezpieczeństwa!". Celem tej planszówki jest przejście pionkami malowniczej górskiej trasy na sam szczyt "Góry PGE" oraz ułożenie puzzli w barwie swojego pionka i zobaczenie, jakie ostrzeżenie kryje się na obrazku. Gracz, który tego dokona, wygrywa.

Rzecznik PGE Obrót podkreślił, że ta wersja gry uczy bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych i odpowiedzialnego obchodzenia się z prądem.

"Przybliża też najmłodszym zagadnienia z branży energetycznej i promuje wiedzę o naszej Grupie. Próbne egzemplarze były testowane wśród dzieci pracowników naszej firmy oraz w grupie dzieci jednego z przedszkoli w Łodzi. Małym graczom taka forma przyswajania nowych informacji bardzo się spodobała" - zaznaczył Majewski.

Jak zaznaczył prezes PGE Obrót Dariusz Czuk, obie wersje gry będą wykorzystywane do promowania całej Grupy Kapitałowej PGE.

"Obie gry są efektem połączenia dwóch elementów - kreatywnego potencjału ludzi, którzy u nas pracują i popularności, jaką cieszą się planszówki, niezależnie od wieku. Pomysł jest tym bardziej trafiony, ponieważ gry będą miały szerokie zastosowanie i przyczynią się nie tylko do promowania samej Grupy PGE, ale przede wszystkim wartości, jakimi się kierujemy, w tym bezpieczeństwem i odpowiedzialnością" - dodał Czuk.

PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE, największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE