ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Wyróżnienie dla PGE Dystrybucja Oddz. Białystok za innowacyjną technologię lokalizacji uszkodzeń
30.11.2017r. 10:16

Prestiżową nagrodą "Produkt Roku" wyróżniono, wdrożoną przez PGE Dystrybucja Oddział Białystok, innowacyjna technologia lokalizacji uszkodzeń i przywracania zasilania w sieciach skompensowanych oraz obniżenia wskaźników czasu trwania przerw w dostarczaniu energii elektrycznej (SAIDI/SAIFI). Nagrody wręczono podczas Lubelskiej Gali Energetyki towarzyszącej Targom ENERGETICS.

- Zgodnie ze strategią Grupy PGE kładziemy duży nacisk na rozwój i wdrożenie nowoczesnych technologii i stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań umożliwiających obniżenie współczynników SAIDI/SAIFI oraz szybką identyfikację miejsca awarii, aby nasi Odbiorcy jak najmniej odczuwali skutki przerw w dostawach energii elektrycznej. Docenienie naszej ciężkiej pracy jest zobowiązujące i mobilizuje do dalszych działań - mówi Jarosław Dzięgielewski, Dyrektor Generalny Oddziału Białystok.

Targi ENERGETICS to ważne spotkanie branży energetycznej w Polsce. Istotą ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Uczestnicy tegorocznej edycji targów mieli okazję wzięcia udziału w licznych szkoleniach, wykładach i panelach dyskusyjnych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się III Forum Dystrybutorów Energii pod hasłem "Niezawodność dostaw energii elektrycznej w Polsce". Wśród poruszanych tematów znajdowały się zagadnienia związane ze zmianami warunków atmosferycznych i częstotliwości występowania ekstremalnych zjawisk atmosferycznych, mogących być przyczyną przerw w dostarczaniu energii elektrycznej, niezawodności dostaw energii elektrycznej w oparciu o wskaźniki SAIDI/SAIFI.
PGE Dystrybucja

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: electrician 01.12.2017r. 21:53
znam temat od podszewki, uważam to za jakąś paranoję. Jest zupełnie odwrotnie i zaprzeczeniem dobrej zmiany - przykro... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE