ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Już ponad 120 miejscowości walczy o miano najładniej oświetlonego miejsca w Polsce
28.12.2017r. 12:46

Jeszcze tylko przez 7 dni można wybrać najładniej oświetlone miasto w swoim województwie. Zwycięzcy zmierzą się w ogólnopolskim finale. Miasta walczą nie tylko o prestiż, ale także o charytatywną pomoc dla najbardziej potrzebujących mieszkańców.

Już ponad 120 miejscowości walczy o miano najładniej oświetlonego miejsca w Polsce. W konkursie na świąteczne dekoracje biorą udział metropolie, jak Gdańsk, Warszawa i Wrocław, ale też miasteczka, takie jak Braniewo czy Kluczbork.

Głosować można do 2 stycznia na stronie SwiecSie.pl. Na początku roku poznamy zwycięzców z każdego województwa. Spośród nich internauci wybiorą "Świetlną Stolicę Polski".

Konkurs "Świeć się z Energą" już od dziewięciu lat angażuje Polaków w dobroczynne głosowanie. Miasta walczą o prestiż, ale także o sprzęt AGD, który trafia od Energi do najbardziej potrzebujących - domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W tym roku zwycięzcy z każdego województwa otrzymają lodówki, kuchenki i inne przydatne urządzenia o łącznej wartości 160 tys. zł.- Ostatnie dni głosowania wyzwalają największe emocje. Wygrają te miasta, których mieszkańcy będą głosowali codziennie - mówi Anna Ziobroń, dyrektor marketingu w Energa SA.

Miasto, które wygra cały konkurs dodatkowo pozyska sprzęt o wartości 40 tys. zł. Laureatem zeszłorocznej edycji został Zamość.

To mieszkańcy decydują o tym, do którego miasta trafią dobroczynne nagrody od Grupy Energa. Głosować można każdego dnia na SwiecSie.pl, albo przez aplikację #SwiecSie na Facebooku. Do działania warto zachęcać rodzinę i znajomych. Wielkość miejscowości nie ma znaczenia. O powodzeniu decydują internauci i uroda świątecznych dekoracji.

Każdy może wziąć udział w konkursie, w którym łączna pula nagród wynosi 31 850 zł. Wystarczy wysłać zdjęcie w jednej z pięciu kategorii: "Mój Dom", "Moi Bliscy", "Moje Miasto", "Moja Iluminacja", "Moja Ulubiona Szopka". Najlepsze zdjęcia wybierze zarówno jury pod przewodnictwem Lidii Popiel, jak i internauci. Fotografie można przysyłać do 15 stycznia na stronie SwiecSie.pl lub oznaczać #SwiecSie na Instagramie.

Harmonogram konkursu:

- głosowanie w województwach - I etap Plebiscytu Miast: do 2 stycznia 2018
- głosowanie na zwycięzcę ogólnopolskiego - II etap Plebiscytu Miast: 8-15 stycznia 2018
- zakończenie konkursu fotograficznego: 15 stycznia 2018
Grupa Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE