ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

"Parkiet": pracownicy energetyki negocjują wzrost wynagrodzeń
12.01.2018r. 06:26

Na temat postulatów płacowych zgłaszanych przez działaczy związkowych w grupach energetycznych czytamy w "Parkiecie".

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Dodaj nowy Komentarze ( 11 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 6 )


Autor: Stary Jeż 12.01.2018r. 17:53
Do RE: Nie wiem kolego RE czy wiesz, że za przeciętne polskie wynagrodzenie gusowskie Polak kupi tyle energii elektrycznej, że plasuje go to na 29 miejscu w Europie. Wynagrodzenie średnie w branży oscyluje między 5500,00 zł a 7500,00 zł, kwartalnie ogłaszane triumfalnie zyski poszczególnych firm dochodzą do 800 mln złotych, mimo to konsumentów obciąża się dopłatami a to do OZE a to do rynku mocy, byle zastępca byle działu czy działu jeździ służbową Octavią a wydziału Superb, koszty taryfy skrzętnie kwituje szef URE, który jak już się znudzi przechodzi do zarządu spółki energetycznej... mam dalej wyliczać złogi tłuszczu w tym cielsku? A ponad 200mld zł różnego rodzaju dotacji w ciągu ostatnich 25 lat - wszystko przeżarte a ciągle mało. Jeśli jesteś energetykiem, to wiesz o co chodzi - a to, że Ty chciałbyś zarabiać więcej - rozumiem ale nie trać z oczu tego, co i tak widać. O politykach już nic nie dodam.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: pokk 12.01.2018r. 19:50
Napisz do Przyjaciółki lub Teletygodnia...
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Seba do # Stary Jeż 12.01.2018r. 23:31
Sam się dołujesz Stary Jeżu. Nie narzucaj już nigdy więcej twojego sposobu myślenia. Czy kierownik działu ma jeździć Syreną ( z całym szacunkiem dla tego zasłużonego auta )a może PF 126 p ( też z szacunkiem dla wyrobu FSM ) ??? Do czego ty się odwołujesz ? Niczego złego nie ma w tym, że dobrzy pracownicy dobrej firmy chcą zarabiać adekwatnie !
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: coś takiego 18.01.2018r. 15:30
Szanowny Stary Jeżu. Wsparcie OZE nie jest wymysłem energetyki tylko "darem" eurokratów. Rynek mocy (jak i inne tego typu narzędzia) jest m.in. odpowiedzią na ciągle podwyższane standardy emisyjne - ciągle się modernizuje, przeboduwuje, a jak już to zrobimy wchodzą nowe, które znów trzeba gonić. A to wszystko nie z troski o środowisko, tylko w celu wsparcia producentów niektórych technologii (w dużym uproszczeniu).
Co do samochodów, to faktycznie, nawet szeregowi pracownicy jeżdżą samochodami służbowymi - tylko zapomniałeś dodać, że są to pojazdy rotacyjne (2 - 6 - w zależności od wielkości firmy czy oddziału firmy) dostępne dla wszystkich do realizacji podróży służbowych. I nie są to Superb, a raczej Fabie ew. Octavie lub i30 znanej koreańskiej firmy. Więc może nie manipuluj faktami.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: figo-fago 19.01.2018r. 10:35
politycy maja róze thun a energetycy starego jeża. różnaic taka, że jeż jest głupi
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Energetyk 25.01.2018r. 09:48
Ciekawe że jest tak super. Były u nas przyjęcia na ruch. Z dwudziestu przyjętych ponad połowa się zwolniła po dwoch miesiacach bo za psie pieniądze ok. 2 500zł na rękę pracować nie będą.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE