ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Skobel: dyskusje na forum UE przesuwają w czasie przedstawienie polityki energetycznej Polski
15.01.2018r. 11:19

Podczas panelu przy okazji uroczystości uruchomienia linii 400 kv Kozienice-Siedlce Ujrzanów podsekretarz stanu w ministerstwie energii Tadeusz Skobel został zapytany o politykę energetyczną Polski i miejsce sieci elektroenergetycznych w zapowiadanej strategii - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Przejrzałem to, co zostało dotąd zrobione. Dokument jest w tej chwili wypełniany treścią. Będzie miał niebawem swój wymiar w formie projektu. Jednak dopiero spójny owoc konsultacji ujrzy światło dzienne - powiedział przedstawiciel rządu.
- To, co zmusza nas do odwlekania decyzji w czasie, to dyskusje na forum Unii Europejskiej. Pewne sprawy zostały ustalone, ale czeka nas szereg spotkań, chociażby spotkanie lutowe o OZE. Dopiero potem będziemy mogli tę politykę zamknąć, aby była spójna, dobra i mogła funkcjonować w zgodzie z regulacjami unijnymi. Nie chcielibyśmy tworzyć dokumentu, który trzeba będzie zaraz poprawiać - ocenił cytowany przez BiznesAlert.pl Skobel.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: algaz 15.01.2018r. 18:47
Tak to wygląda ciągłość władzy, która (obecna) rok temu zarzekała się że PE będzie na koniec 2017 r.Każda wymówka... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE