ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Dystrybucja wspiera doktorantów polskich uczelni technicznych
09.02.2018r. 10:55

Z początkiem lutego 2018 r. ruszyły Jubileuszowe XX Warsztaty Doktoranckie na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Partnerem tegorocznej edycji Warsztatów jest PGE Dystrybucja.

W tegorocznej edycji Warsztatów bierze udział ponad 60 doktorantów z uczelni technicznych z całej Polski, głównie Politechniki Lubelskiej. Warsztaty są cyklicznym przedsięwzięciem, którego głównym celem jest opracowanie badań naukowych, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska doktorantów Politechniki Lubelskiej i innych uczelni technicznych.

Wydarzenie to daje szansę na zintensyfikowanie współpracy środowiska naukowego z przedsiębiorstwami. Coroczne spotkania w ramach Warsztatów są doskonałą okazją do zapoznania się z tematyką prac badawczych oraz możliwością nawiązania współpracy w zakresie komercjalizacji ich wyników.

Podczas czterech sesji uczestnicy i doktoranci będą mogli zaprezentować swoje prace przed specjalistami z takich dziedzin nauki, jak: elektrotechnika, informatyka, robotyka, bioinżynieria czy mechatronika.

Warsztaty doktoranckie na Politechnice Lubelskiej to kolejna forma współpracy PGE Dystrybucja z uczelniami techniczny mi i środowiskami naukowymi. Spółka prowadzi wiele projektów naukowo-badawczych realizowanych zarówno ze środków własnych jak i dofinansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
PGE Dystrybucja

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: z PGE 09.02.2018r. 11:31
brawo
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: student 09.02.2018r. 14:38
a na czym polega to wsparcie? czy jakieś stypendium? w jakiej kwocie? gdzie po szczegóły?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE