ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W Niemczech rozpoczynają się procesy sądowe, które mogą opóźnić projekt Nord Stream 2
14.02.2018r. 12:40

Przedstawiciele organizacji ekologicznej NABU (niem. Naturschutzbund) zbierają opinie eksperckie, by w marcu podjąć ostateczną decyzję o złożeniu pozwu. Chodzi o region Stralsund w Meklemburgii-Pomorzu Przednim, gdzie Nord Stream 2 kończy swoją trasę i stanowi zagrożenie dla środowiska naturalnego - czytamy w BiznesAlert.pl.

Nie wiadomo jednak jak długo trwałby taki proces i w jakim stopniu wpłynąłby na realizację projektu. Firma Nord Stream zdobyła wszystkie pozwolenia na budowę nowego gazociągu oprócz jednego - od niemieckiego Federalnego Urzędu ds. Żeglugi Morskiej i Hydrografii. Instytucja ta ma wciąż obiekcje co do przebiegu trasy Nord Stream 2.
Firma Nord Stream 2 przygotuje się jednak do budowy i już gromadzi rury. Wygląda na to, że spółka nie ma wątpliwości, że gazociąg powstanie - czytamy w BiznesAlert.pl.
TysklandHeute , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE