ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

IGCP w Europejskim Rejestrze Przejrzystości
01.03.2018r. 14:42

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie została włączona do Europejskiego Rejestru Przejrzystości przy Instytucjach Europejskich.

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie od lat jest aktywnym partnerem w europejskich negocjacjach międzyinstytucjonalnych, które określają ostateczny kształt rozwiązań legislacyjnych istotnych dla sektora ciepłowniczego. Dzięki stałemu i regularnemu zaangażowaniu w prace na poziomie europejskim dała się poznać jako godny zaufania i merytoryczny partner, dlatego dołączyła do grona podmiotów wpisanych do Europejskiego Rejestru Przejrzystości przy Instytucjach Europejskich. Na jego podstawie członkowie Zarządu Izby uzyskali stały i samodzielny wstęp do Parlamentu Europejskiego, co pozwala na jeszcze aktywniejsze angażowanie się w unijny proces legislacyjny. To potwierdzenie, iż polski sektor ciepłowniczy, którego Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie jest reprezentantem, został uznany za istotnego partnera w kształtowaniu przepisów prawnych dotyczących ciepłownictwa systemowego Unii Europejskiej.

Europejski Rejestr Przejrzystości to baza zawierająca informacje na temat organizacji, które bezpośrednio lub pośrednio wpływają na kształtowanie lub implementację polityki i procesu decyzyjnego instytucji Unii Europejskiej. Rejestr pokazuje, kto reprezentuje czyje interesy i jakim budżetem dysponuje. W ten sposób umożliwia ogółowi społeczeństwa i innym grupom interesu kontrolowanie działalności lobbingowej i przeciwdziałaniu korupcji.
IGCP

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE