ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Dystrybucja na kieleckich Targach ENEX
05.03.2018r. 08:38

Ponad 80 firm z branży energetycznej uczestniczyło w odbywających się w Kielcach od 28 lutego do 1 marca 2018 r XXI Międzynarodowych Targach Energetyki ENEX oraz XVI Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia. Partnerem Targów ENEX była PGE Dystrybucja, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Energii.

- Targi ENEX są okazją do prezentacji zagadnień teoretycznych z zakresu energetyki, doświadczeń eksploatacyjnych, a także badań naukowych, najnowszych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych i innych aspektów technicznych z dziedziny szeroko rozumianej energetyki. - stwierdził w liście skierowanym do Prezesa Targów Kielce Minister Energii Krzysztof Tchórzewski.

Spółka PGE Dystrybucja również zaznaczyła swoją obecność w tej imprezie wystawienniczej jako Partner Targów ENEX. Dodatkowo Oddział Skarżysko-Kamienna przygotował Punkt Informacyjny, gdzie odwiedzający mogli uzyskać wszelkie informacje dotyczące prowadzonej przez nas działalności w zakresie usług dystrybucyjnych. Miało to tym większe znaczenie, że Oddział jest mocno związany z rynkiem świętokrzyskim.
Po raz pierwszy w Targach Kielce odbyła się konferencja Energia.pl, która w całości poświęcona była energetyce. W panelu konferencyjnym dotyczącym inteligentnych sieci wystąpili przedstawiciele PGE Dystrybucja: Mariusz Czeremcha i Maciej Bejda, który pełnił funkcję eksperta merytorycznego. Przedstawiciel Oddziału Skarżysko-Kamienna Stanisław Wikło w uzupełnieniu zaprezentował temat FDIR (ang. Fault Detection, Isolation and Restoration).Targom towarzyszyły dodatkowe inicjatywy, jak przeprowadzone w dwóch odsłonach panele edukacyjne dedykowane najmłodszym na temat bezpiecznego użytkowania energii elektrycznej. Do wspólnej edukacji poprzez zabawę zaproszone zostały dzieci z kieleckich szkół i przedszkoli, które mogły obejrzeć spektakl teatralny Fundacji PGE pt: "Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni" połączony z konkursami mówiącymi o bezpiecznym obchodzeniu się z urządzeniami energetycznymi.

Dyrektor Generalny Oddziału Wojciecha Nity zasiadał w komisji konkursowej Targów ENEX/ENEX NOWA ENERGIA 2018. Komisja ta pod przewodnictwem prof. dr. hab. inż. Mariana Miłka, rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie przyznała wystawom 5 wyróżnień oraz 4 medale. W Targach ENEX wzięło udział ponad 80 firm z branży energetycznej.

Podsumowując wydarzenie Dyrektor Generalny OSK pan Wojciech Nita powiedział - prestiż Targów ENEX, jego międzynarodowa formuła oraz szerokie grono firm prezentujących się na targach świadczą o bardzo wysokiej pozycji tej imprezy wystawienniczej w kraju.
PGE Dystrybucja

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE