ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Polski Kongres Paliw Alternatywnych
06.03.2018r. 08:33

Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej, organizacja z ponad 25-letnim dorobkiem, reprezentująca polskich przewoźników i organizatorów przewozów pasażerskich w wielu polskich miastach oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, największa organizacja branżowa związana z rynkiem elektromobilności i gazomobilności w Polsce, będąca częścią The European Association for Electromobility, zapraszają na Polski Kongres Paliw Alternatywnych, który odbędzie się 20 marca 2018 r. w hotelu WESTIN w Warszawie (Al. Jana Pawła II 21).

Założenia, zarówno polityki krajowej, jak i ogólnoeuropejskiej, ukierunkowane są na bezwzględne wdrażanie niskoemisyjnej komunikacji zbiorowej. Polska ma być europejskim liderem w zakresie bezemisyjnego transportu publicznego. Wymusza to radykalne zmiany w transporcie komunalnym, które otwiera się na elektromobilność oraz gazomobilność.

W związku z powyższym, branża transportowa stoi przed jednym z największych wyzwań w historii - jak efektywnie dostosować tabor do nowych wymagań i wdrożyć różne rodzaje napędów w pojazdach sektora komunalnego? Odpowiedzi na to i szereg innych pytań, organizatorzy Kongresu będą szukać w trakcie debat merytorycznych, wspólnie z przedstawicielami administracji centralnej, polskich samorządów i branży.

Do udziału w Kongresie zostali zaproszeni m.in. Mateusz Morawiecki - Prezes Rady Ministrów, Jadwiga Emilewicz - Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Krzysztof Tchórzewski - Minister Energii oraz Henryk Kowalczyk - Minister Środowiska. Partnerami PKPA są m.in. PGNiG OD, PFR, Autosan.

Szczegółowe informacje na temat zapisów na Kongres można uzyskać pisząc na adres: m.zabicki@igkm.pl.

Program Kongresu zostanie umieszczony na stronach: www.igkm.pl oraz www.pspa.com.pl www.pspa.com.pl.
Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE