ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE
07.03.2018r. 10:09


PGE Energia Odnawialna S.A. rozpatruje możliwość nabycia:

(i) projektów instalacji fotowoltaicznych, o mocy jednostkowej do 1 MW, należących do wytwórców, którzy wygrali aukcje OZE dla tych instalacji, w pakietach nie mniejszych niż 10 projektów o mocy jednostkowej do 1 MW każda.

(ii) istniejących (eksploatowanych) instalacji fotowoltaicznych, o mocy jednostkowej do 1 MW, należących do wytwórców, którzy wygrali aukcje OZE dla tych instalacji, w pakietach nie mniejszych niż 5 istniejących (eksploatowanych) instalacji fotowoltaicznych o mocy jednostkowej do 1 MW każda;

Oferty ww. instalacji proszę wysyłać do 16 marca br. na adresy email: piotr.majchrzak@gkpge.pl oraz sebastian.slomka@gkpge.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel.:22 433 1322 lub 22 433 1333.

Niniejsze ogłoszenie jest kierowane w celu ustalenia zainteresowania podjęciem ewentualnej, przyszłej współpracy, której minimalne wymagania i zasady zostały określone w niniejszym dokumencie oraz uzyskania propozycji szczegółowych warunków tej współpracy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c.

Wszelkie uzgodnienia, które nie mają formy pisemnej będą traktowane jedynie jako ustalenia robocze mające na celu sformułowanie warunków ewentualnej przyszłej współpracy. PGE Energia Odnawialna S.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku ze złożeniem oferty, w tym wymaganych informacji, a także nie pokrywa żadnych kosztów, które zostaną poniesione w związku z przygotowaniem lub przedłożeniem oferty.

Doręczenie PGE Energia Odnawialna S.A. oferty lub potwierdzenie przez PGE Energia Odnawialna S.A. takiego doręczenia nie stanowi oświadczenia woli PGE Energia Odnawialna S.A. i nie powoduje zawarcia umowy i zaciągnięcia zobowiązania przez PGE Energia Odnawialna S.A., a jest jedynie zaproszeniem do ewentualnego nawiązania możliwości współpracy z oferentem. Dla potrzeb niniejszego ogłoszenia nie mają zastosowania art. 681, 682 i 69 k.c.

PGE Energia Odnawialna S.A. zastrzega sobie prawo unieważnienia lub zakończenia procedury prowadzącej do potencjalnego nabycia ww. instalacji bez podania przyczyny i nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku wystąpienia powyższego zdarzenia.

Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

KOMENTARZE ( 4 )


Autor: Siwek 07.03.2018r. 12:23
Czy portfel projektów PV może być ograniczony do Radomia, czy też rozważają Państwo inne lokalizacje (np. Siedlce)?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Sylwek 07.03.2018r. 22:38
Tylko Radom! Teraz Radom stoi w pgeeo. Reszta się nie liczy!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Toporek 07.03.2018r. 23:55
Czy PV to offshore? Czy są zabezpieczone w kontekście BHP? Jak tajemnica spółki wpływa na to ogłoszenie?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: cleanert 08.03.2018r. 09:03
Projekty PV przed kupnem powinny zostać zbadane, przez audyt wewnętrzny lub wyspecjalizowaną kancelarię prawną,... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE