ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

JSW nie obawia się zmniejszenia sprzedaży węgla po podpisaniu przez Trumpa dekretu o cłach na stal i aluminium
14.03.2018r. 06:01

- Dekret o cłach na stal i aluminium, który podpisał prezydent USA Donald Trump, nie przełoży się krótkoterminowo na sprzedaż węgla koksującego od JSW - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon został zapytany na konferencji wynikowej za 2017 rok o wpływ dekretu prezydenta USA o cłach na stal i aluminium na działalność jego spółki. Podkreślił, że ma nadzieje, iż cła będą mieć charakter krótkotrwały. - Unia Europejska będzie szukać rozwiązania, aby nie zostać dotkniętą cłami. Dotkną one, poza Meksykiem i Kanadą, głównie Brazylię. Eksport z Unii to 5 mln ton rocznie. Jeśli utrzyma się na tym poziomie, to wojna cenowa nie przełoży się na zmniejszenie zakupów węgla koksującego. Na dzień dzisiejszy nie widzę zagrożenia - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl prezes JSW.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE