ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Grupa PGNiG planuje w '18 przeznaczyć na inwestycje 5,9 mld zł
14.03.2018r. 07:27

Grupa kapitałowa PGNiG planuje przeznaczyć w 2018 roku 5,9 mld zł na inwestycje, w tym na realizację projektów utrzymania zdolności wydobywczych, poszukiwania i rozpoznania złóż ropy naftowej i gazu oraz budowy sektora elektroenergetycznego - poinformowała spółka w raporcie rocznym.

Wydatki inwestycyjne w segmencie poszukiwania i wydobycia mają w tym roku wynieść 2,33 mld zł, w tym 386 mln zł w Norwegii, 193 mln zł w Pakistanie oraz 6 mln zł w Libii.

Inwestycje w segment obrót i magazynowanie wyniosą w 2018 roku 160 mln zł, dystrybucji 2,16 mld zł, a w segmencie wytwarzanie 1,07 mld zł.
Zgodnie ze strategią na inwestycje w latach 2017-2022 grupa PGNiG ma przeznaczyć łącznie ponad 34 mld zł, a średnioroczne nakłady inwestycyjne w tym okresie powinny kształtować się na poziomie około 5,7 mld zł.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE