ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w zarządzie Veolii w Polsce
17.04.2018r. 07:49

3 kwietnia nastąpiła zamiana na stanowisku prezesa zarządu i dyrektora generalnego Veolii w Polsce, powołany została też nowy wiceprezes spółki - podała Veolia w dzisiejszym komunikacie.

Gérarda Bourlanda na stanowisku prezesa zarządu i dyrektora generalnego Veolii w Polsce 3 kwietnia br. zastąpił Frédéric Faroche. Gérard Bourland, który kierował Veolią w Polsce od 2013 r. odpowiada teraz za biznes energetyczny grupy w Europie środkowej i wschodniej. Jednocześnie do zarządu spółki został powołany na stanowisko wiceprezesa Fabien Ferrer.

Frédéric Faroche jest związany z Veolią od 1997 roku i posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze energetycznym. Piastował funkcje kierownicze w spółkach Veolii w Polsce, Bułgarii, Rumunii, Czechach i na Litwie. Przez ostatnie pięć lat pełnił funkcję dyrektora generalnego Veolii w Bułgarii.
Fabien Ferrer, nowy wiceprezes zarządu, związany jest z Veolią od 1998 roku. W latach 2004-2014 pełnił funkcję dyrektora finansowego Veolii w Polsce. Przez ostatnie trzy lata pełnił funkcję dyrektora finansowego w dziale Energy Business w Veolii, w Pradze.


Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 6 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: old energetyk 17.04.2018r. 08:21
Kiedy takie zasady awansu krok po kroku wprowadzi ME w polskich grupach energetycznych aby fachowcy a nie namaszczeni... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 3 | Najnowsza odpowiedź: 18-04-2018r. 09:25 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: PS 17.04.2018r. 14:30
Uważam, że zarządy spółek energetycznych powinny zawsze mieć w swoim składzie byłego ministra. Może przy okazji to... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowiedź: 18-04-2018r. 09:27 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE