ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nord Stream 2 będzie musiał wpłacić 70 milionów euro depozytu przed rozpoczęciem prac na wodach Finlandii
17.04.2018r. 12:04

Fiński portal Kymen Sanomat informuje, że zanim Nord Stream 2 zostanie położony na dnie Bałtyku, jego nieszkodliwość będzie musiała zostać potwierdzona przez 87 różnych urzędów - czytamy w BiznesAlert.pl.

Fińskie władze wymagają, by wszystko, co znajduje się na dnie morza, jak znaleziska archeologiczne, kable i rurociągi musi być objęte ochroną podczas budowy nowego projektu. Ma to chronić podmorską florę i faunę.

Operator projektu - spółka Nord Stream 2 AG - musi wpłacić 70 milionów euro depozytu, by pokryć potencjalne szkody, które mogą wyniknąć z wykonania umowy i zmian w regulacjach.
Finlandia wyraziła zgodę na budowę Nord Stream 2 w jej strefie ekonomicznej. Cały gazociąg ma mieć długość ok. 1200 kilometrów, z czego 374 kilometry przebiega przez fińskie wody - czytamy w BiznesAlert.pl.
Lenta.ru , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE