ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Polski Komitet Energii Elektrycznej z Bursztynem Polskiej Energetyki
17.04.2018r. 13:44

16 kwietnia w Gdańsku Polski Komitet Energii Elektrycznej (PKEE) został uhonorowany prestiżową nagrodą - Bursztynem Polskiej Energetyki. Wyróżnienie wręczono w trakcie 6. Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego, który w tym roku odbył się pod hasłem "Energetyka dla gospodarki - Gospodarka dla energetyki".

Bursztyny Polskiej Energetyki to nagroda, przyznawana już po raz piąty; w tym roku PKEE po raz pierwszy znalazł się w gronie jej laureatów. - Angażujemy się w działania i projekty, dzięki którym polski sektor elektroenergetyczny może lepiej odpowiadać na wyzwania związane z integracją europejską, zapewniać bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej do odbiorców końcowych, konkurencyjny rynek, ochronę środowiska i rozwój nowoczesnych technologii. Aktywnie wspieramy rozwój polskiej elektroenergetyki, wpływając opiniotwórczo na kształtowanie racjonalnego i sprzyjającego jej zrównoważonemu rozwojowi otoczenia regulacyjnego, zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. Nagroda ta jest uhonorowaniem naszej działalności i daje nam impuls do podejmowania kolejnych wyzwań - mówił Tomasz Kosiński, Dyrektor Biura PKEE, odbierając nagrodę.

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny to jedna z najważniejszych imprez branżowych. W szczycie wzięli udział prezesi największych firm energetycznych, ciepłowniczych, chemicznych i gazowych oraz przedstawiciele rządu. Nie zabrakło Ministrów Energii - Krzysztofa Tchórzewskiego, Inwestycji i Rozwoju - Jerzego Kwiecińskiego oraz Środowiska - Henryka Kowalczyka.

W trakcie dwóch dni debat dyskutowano o najważniejszych wyzwaniach stojących przed branżą energetyczną w naszym kraju. Nie zabrakło m.in. debaty na temat bezpieczeństwa energetycznego Polski i polityki surowcowej. Przedstawiciele PKEE wzięli także udział w panelach poświęconych reorganizacji polskiego rynku energii oraz współpracy energetycznej w ramach basenu Morza Bałtyckiego.

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny to od trzech lat także "Laboratorium innowacyjności", w ramach którego przedstawiciele biznesu, nauki i eksperci przedstawili nowatorskie i innowacyjne rozwiązania dla energetyki i przemysłu.
PKEE

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Eko 17.04.2018r. 20:09
Bursztyny, Białe Tygrysy i inne nagrody, które energetyka daje sama sobie. Oczywiści można się zastanawiać na ile... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: roman 18.04.2018r. 08:08
A jak Polski Komitet Energii Elektrycznej wyplątał się z kilkusetsięcznej zaległości w VAT? Dostali Bursztyna to mogą... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE