ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tobiszowski: ME nie wyklucza aukcji dla offshore w '19, ale priorytetem program atomowy
14.05.2018r. 11:54

Ministerstwo Energii nie wyklucza, że w przyszłym roku mogłyby zostać zorganizowane aukcje dla technologii offshore, ale priorytetem jest program jądrowy - poinformował dziennikarzy wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski w kuluarach Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Pytany czy w przyszłym roku możliwe byłyby aukcje dla technologii offshore, Tobiszowski odpowiedział: "Nie wykluczamy, ale przede wszystkim priorytetem jest uporządkowanie kwestii związanych z przedsięwzięciem jądrowym".

Obecność energii jądrowej wynika z takiego, a nie innego kształtu miksu (struktury źródeł wytwarzania), jaki zakładamy, nie chcemy jej budować dla samego budowania" - mówił Tobiszowski dziennikarzom w poniedziałek w Katowicach.

"Mamy przygotowane założenia miksu energetycznego. Jesteśmy na etapie przygotowywania materiałów do ustaleń rządowych" - powiedział.
Dodał, że decyzje dotyczące atomu powinny zapaść do końca roku.


Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE