ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Dzień otwartych drzwi w Tauron Wytwarzanie
06.06.2018r. 13:15

Tauron Wytwarzanie zaprasza na Dzień otwartych drzwi, który odbędzie się 18 czerwca 2018 roku w Katowicach. Jest to kolejne z cyklu spotkań organizowanych przez Spółki Grupy Tauron dla obecnych i potencjalnych kontrahentów oraz wykonawców i dostawców.

Konferencja jest konsekwencją realizacji wspólnej polityki zakupowej Grupy Tauron oraz kontynuacji dobrych praktyk obszaru zakupów, stawiających na konstruktywny dialog stron i wzajemną współpracę oraz budowanie długotrwałych i transparentnych relacji biznesowych z rynkiem wykonawców.

Celem Dnia otwartych drzwi jest przedstawienie kluczowych potrzeb zakupowych spółki w perspektywie do końca 2019 r. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną między innymi informacje związane z wyzwaniami, jakie stoją przed obszarem wytwarzania, powiązane z wdrożeniem konkluzji BAT. Uczestnicy konferencji zostaną również zaproszeni do paneli dyskusyjnych z podziałem na kluczowe branże zakupowe: remontowo-blokową, pozablokową, elektryczną, AKPiA oraz obejmującą zakresem dostawy i potrzeby eksploatacyjne elektrowni.

Do dyspozycji uczestników będą także dedykowane stanowiska konsultacyjne, gdzie będzie można porozmawiać na temat procedur zakupowych obowiązujących w Grupie Tauron, jak również zaprezentować swoje możliwości dotyczące innowacji oraz nowych technologii.

Tegoroczna edycja odbędzie się w hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center, ul. Uniwersytecka 13 w Katowicach, w godzinach od 10:30 do 14:30.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń (rejestracja do 14 czerwca).

Udział zostanie potwierdzony przez organizatora.

Serdecznie zapraszamy !
Tauron Wytwarzanie
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE