ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Innogy Stoen Operator wybrał dostawcę liczników
13.06.2018r. 18:15

Innogy Stoen Operator rozstrzygnął we wtorek 12 czerwca postępowanie przetargowe na dostawę 330 tys. liczników energii elektrycznej.

Z końcem marca br. Innogy Stoen Operator ogłosił postępowanie na dostawę komunalnych liczników bezpośrednich energii elektrycznej, z czego 190 tys. to liczniki jednofazowe, a 140 tys. liczniki trójfazowe.

W przetargu wybrano ofertę złożoną przez spółkę Apator, która zaoferowała liczniki jednofazowe w cenie 8,447 mln zł (cena jednostkowa 44,46 zł), a liczniki trójfazowe - 12,443 mln zł ((cena jednostkowa 88,81 zł). Dostawy mają być realizowane partiami w terminie do 30 marca 2020 roku.
Oferta Apatora została oceniona na 99 punktów na 100 możliwych, uzyskując maksymalne noty w kryterium cenowym (65 pkt.) i terminu dostawy (5 pkt.) i 29 punktów na 30 w ocenie parametrów technicznych.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: max 14.06.2018r. 09:50
I bardzo dobrze. Ja kiedyś za Landis-Gyr płaciłem coś koło 4 tys zł od sztuki ....... "kradzieje" cholerne.... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE