ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Horizon Petroleum i Farmee podpisały list intencyjny dot. wydobycia gazu w Lachowicach k. Bielska-Białej
10.08.2018r. 11:16

Na mocy dokumentu, Farmee zgodziła się sfinansować całość nakładów inwestycyjnych niezbędnych do doprowadzenia pola Lachowice do pierwszej produkcji, a Horizon będzie nadal operatorem - czytamy w BiznesAlert.pl.

W zamian Farma otrzyma połowę udziałów w spółce zależnej od Horizon, która będzie posiadała Koncesję Bielsko-Białą. Po zarobieniu połowy kapitału, przyszłe wydatki i zyski z koncesji Bielsko-Biała zostaną podzielone równo. Łącznie oczekuje się, że zobowiązania wyniosą około 8 milionów dolarów.
List intencyjny jest niewiążący i podlega szeregowi warunków, w tym formalnej dokumentacji wspólnego przedsięwzięcia. Umowa operacyjna i udziałowa wymaga potwierdzenia zdolności finansowej Farmee, zamknięcia przejęcia przez Horizon koncesji Bielsko-Biała i wymaga zgody organów nadzoru. Obowiązek typu farm-in daje Horizon planem akrecyjny na sfinansowania nakładów inwestycyjnych na pierwszą produkcję - czytamy w BiznesAlert.pl.
Business Insider , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE