ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE z najlepszym raportowaniem rocznym w 2017 r.
19.10.2018r. 14:46

Raportowanie roczne PGE zostało uznane za najlepsze w Polsce w kategorii "Przedsiębiorstwa" w konkursie "The Best Annual Report 2017". Dodatkowo Grupa PGE zajęła trzecie miejsce w kategorii najlepszych raportów zintegrowanych.

Transparentna komunikacja była zawsze naszym priorytetem. Cieszymy się, że nasz pomysł na raportowanie roczne, będące jednym z narzędzi komunikacji z otoczeniem zewnętrznym firmy, zyskał uznanie jurorów i zaowocował nagrodą główną w konkursie - mówi Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

W kategorii głównej konkursu ocenie podlegały sprawozdanie finansowe, sprawozdanie zarządu oraz raport marketingowy, online lub zintegrowany spółek z warszawskiego parkietu w dwóch kategoriach - "Przedsiębiorstwa" oraz "Banki i instytucje finansowe". W tej edycji raportowania rocznego Grupa PGE położyła szczególny nacisk na transformację, jaką przechodzi, oraz rolę, jaką pełni w kreowaniu odpowiedzialnej energetyki jutra.

Od wielu lat wyznaczamy wysokie standardy w zakresie relacji z inwestorami i samego raportowania. Po wyróżnieniu naszego sprawozdania zarządu i sprawozdania finansowego, przyszedł czas na raportowanie zintegrowane. Dziś już komplet materiałów w ramach naszej sprawozdawczości rocznej został uznany za najlepszy w Polsce. Cieszymy się, że wykonana przez nas praca została zauważona przez jurorów konkursu "The Best Annual Report 2017" - mówi Emil Wojtowicz, wiceprezes zarządu ds. finansowych PGE Polskiej Grupy Energetycznej.


W ubiegłym roku, w ramach XII edycji konkursu "The Best Annual Report 2016", PGE otrzymała trzecią nagrodę za najlepszy raport roczny w kategorii "Przedsiębiorstwa" oraz wyróżnienie Związku Maklerów i Doradców (ZMiD) za największą wartość analityczną Raportu zintegrowanego online za 2016 r.

Organizatorem konkursu "The Best Annual Report" jest Instytut Rachunkowości i Podatków. Nagrody w ramach tegorocznej edycji wręczone zostały podczas uroczystej gali, która odbyła się 18 października w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ideą konkursu jest promowanie raportów rocznych o najwyższej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów oraz kształtowanie dobrych praktyk w sprawozdawczości spółek publicznych. Konkurs adresowany jest do wszystkich spółek rynku regulowanego przygotowujących skonsolidowane raporty roczne według MSSF/MSR. W kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele firm audytorskich, podmiotów rynku kapitałowego, reprezentanci inwestorów giełdowych, środowiska akademickiego oraz dziennikarze ekonomiczni.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE