ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Gmina Pszczółki mistrzem I Olimpiady "Dynamicznych Seniorów z Energią"
19.10.2018r. 16:47

Dynamiczni Seniorzy z Energią wykazali się duchem sportowej rywalizacji podczas pierwszej edycji Olimpiady zorganizowanej przez Grupy Energa i LOTOS.

Na sali widowiskowo-sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku zmierzyły się reprezentacje 14 spośród 15 pomorskich gmin uczestniczących w programie "Dynamiczni Seniorzy z Energią". Dla ok. 250 zawodników przygotowano specjalny zestaw konkurencji, obejmujący m.in. tor przeszkód, rzut do kosza, wymagającego współpracy grupowej "pajączka" czy zawody w marszu na czas.

Ostatecznie zdobywcą najwyższego lauru Olimpiady "Dynamicznych Seniorów z Energią" okazała się gmina Pszczółki. Drugie miejsce zajęła gmina Skarszewy, zaś trzecie - Przywidz. Wręczone też zostały nagrody indywidualne dla poszczególnych zawodników, a także upominki dla laureatów miejsc na podium.

- Po sukcesie Olimpiady widać wyraźnie, że "Dynamiczni Seniorzy z Energią" rozwijają się w dobrym kierunku i doskonale odpowiadają na potrzeby mieszkańców naszych gmin. Jestem pod wielkim wrażeniem energii, jaką mają w sobie nasi seniorzy, wykazali się duchem sportowej rywalizacji. Dlatego gratuluję zarówno zwycięzcom z Pszczółek, ale wszystkim uczestnikom Olimpiady, bo od pucharów i medali ważniejsze jest to, że całemu światu udowodnili, jak piękna i aktywna może być jesień życia - mówi Dariusz Falkiewicz, prezes zarządu Energi Obrotu.

- Tytuł programu, czyli Dynamiczni Seniorzy z Energią, ziścił się w stu procentach, a to daje olbrzymi potencjał do kolejnych edycji - powiedział Jarosław Wittstock, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych Grupa LOTOS S.A. - Dzisiaj widzimy, że aktywność fizyczna rozkwitła w pomorskich miejscowościach. Ważne jest budowanie integracji w lokalnych społecznościach. Wspólna inicjatywa Grupy LOTOS i Grupy Energa ma pokazać, że emerytura może być czasem na rozwijanie pasji i zainteresowań, a także jest wspaniałą okazją do nawiązywania znajomości i aktywnego wypoczynku.

Dodatkową atrakcją Olimpiadu były konkursy dla publiczności i pokazy między konkurencjami, m.in. szermierki floretem, gimnastyki czy tańca. Przeszło pół tysiąca kibiców, którzy przyjechali wraz z zawodnikami, przygotowało transparenty i zagrzewało swoje drużyny do walki śpiewem oraz wiwatami. Wraz z drużynami bawili się też w trakcie przerw w zawodach do polskich i zagranicznych przebojów muzyki popularnej.

Olimpiada to jednak nie koniec drugiej edycji programu "Dynamiczni Seniorzy z Energią", realizowanego przez Grupę Energa wraz z partnerem, Grupą LOTOS. Do 23 listopada w poszczególnych gminach trwać będą treningi opracowane i realizowane przez ekspertów z AWFiS, na które organizatorzy nadal serdecznie zapraszają.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE