ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Zmodernizowane Biuro Obsługi Klienta w Częstochowie oficjalnie otwarte!
22.10.2018r. 15:30

Częstochowskie Biuro Obsługi Klienta przy ulicy Legionów 79 przeszło gruntowną modernizację. Placówka została odnowiona w ramach ogólnopolskiego programu rewitalizacji Biur Obsługi Klienta (BOK) PGNiG Obrót Detaliczny, którego celem jest poprawa jakości obsługi klienta.

Realizowany przez PGNiG Obrót Detaliczny program obejmuje ponad 130 lokalizacji w całym kraju. Biuro w Częstochowie jest piątym, otwartym w tym roku w nowej formule obiektem.

- Proces rewitalizacji Biur Obsługi Klienta to nie tylko zmiana wizualna i estetyczna. Wszystkie udogodnienia wprowadzone w naszej placówce zostały zaprojektowane z myślą o klientach, których stawiamy w centrum uwagi. Ich komfort i jakość obsługi są dla nas najważniejsze - podkreślił Henryk Mucha,

Prezes PGNiG Obrót Detaliczny, który wspólnie z Wiceprezesem Tadeuszem Kuczborskim dokonał tradycyjnego przecięcia wstęgi i symbolicznego otwarcia nowego BOK-u.

W uroczystym otwarciu, poza Klientami i zaproszonymi gośćmi, wzięli udział także uczniowie z klas III-IV ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Częstochowie. Dzieci chętnie korzystały z wydzielonej strefy zabaw, dużym zainteresowaniem cieszył się edukacyjny autobus programu "Być jak Ignacy".

W zmodernizowanym Biurze Klienci mogą skorzystać z nowoczesnej sali obsługi wraz z wygodną poczekalnią. W placówce został zamontowany również kolejkomat, który poprawi jakość obsługi Klienta. Oryginalnym, przykuwającym wzrok elementem wyposażenia BOK-u są ręcznie malowane grafiki, nawiązujące do pięknych i bogatych tradycji Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Nowe Biuro Obsługi Klienta przy ulicy Legionów 79 w Częstochowie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.
PGNiG Obrót Detaliczny

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE